Zavlekovský srandamatch – Zavlekov – 4. 7. 2020

Dne 4. 7. 2020 se na fotbalovém hřišti v Zavlekově konala hasičská soutěž „Zavlekovský srandamatch“. Soutěžní disciplínou, které se zúčastnilo 8. družstev mužů a dvě družstva žen, byl požární útok, který byl spojen se štafetou, kterou byla disciplína odstartována. Ve smíšeném pořadí zvítězilo mužstvo SDH Myslovice. Soutěže se také zúčastnila dvě družstva mladých hasičů ze Zavlekova, která předvedla požární útok hned na úvod soutěže. SDH Zavlekov děkuje všem sborům, které přispěli svou účastí na soutěži k hodnotnému sportovnímu odpoledni, ať už skončili na stupních vítězů nebo na chvostu startovního pole a podpořili tímto činnost domácích hasičů, která večer vyvrcholila uspořádáním taneční zábavy.