Zavlekovský pohár - Zavlekov - 7. 7. 2018

Autor: Luděk Černík <cernik(at)stafiko.cz>, Téma: SDH, Vydáno dne: 29. 07. 2018

Dne 7. 7. 2018 se na fotbalovém hřišti v Zavlekově konala již tradiční hasičská soutěž "Zavlekovský pohár". Disciplínu požární útok za krásného letního počasí podle pravidel OSH Klatovy celkem předvedlo 10. družstev mužů a 3. družstva žen. Za domácí sbor nastoupila tak jako na okrskové soutěži v Tužicích 4. mužstva a nevedla si špatně. Zavlekov "A" skončil o setinky na druhém místě. Další družstva byla 3. a 5., veteráni "Zavlekov D" překvapili pěkným časem a obsadili místo 7. Prvenství mezi muži obhájil SDH Zborovy. Mezi ženami zvítězil SDH Předslav. Soutěže se také zúčastnilo jedno družstvo mladých hasičů ze Zavlekova, které předvedlo požární útok hned na úvod soutěže. SDH Zavlekov děkuje všem sborům, které přispěli svou účastí na soutěži k hodnotnému sportovnímu odpoledni, ať už skončili na stupních vítězů nebo na chvostu startovního pole a podpořili tímto činnost domácích hasičů, která večer vyvrcholila uspořádáním taneční zábavy.